Hakkımızda

Cold Stone Creamery®

Kurucuları Donald ve Susan Sutherland, 1988 yılında ABD’de Arizona eyaleti Tempe şehrinde ilk Cold Stone Creamery’nin açılışı ile dondurmayı yeniden tanımladılar. O günden sonra dondurma dünyası asla eskisi gibi olmadı.

Cold Stone Creamery dondurma sektöründe “Süper Birinci Sınıf” olarak sınıflandırılıyor.

Sunduğumuz dondurma çeşitlerine “Creation™” adını veriyoruz, çünkü her biri gerçek bir sanat eseri. Taze, yumuşak ve yoğun dondurma -9° soğutulmuş granit tezgah üzerinde sonsuz kombinasyonlarla (meyve, çerez, şekerleme, çikolata ….vs) harmanlanıyor ve Creation™ dondurmaları oluşturuyor.

2013 Haziran ayında açtığımız ilk mağazamız ile Türkiye pazarına giren Cold Stone Creamery markamız dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve her sene yeni ülkeler listeye eklenmektedir.

Mağazalarımızda misafirlerimizin beğenisine sunduğumuz 18 çeşit dondurmamız ve bu dondurmalarımızın içine karıştırarak servis ettiğimiz 30 farklı çeşit karışım ürünümüzü harmanlayarak milyonlarca farklı kombinasyon ve farklı tat yaratabilmekteyiz.

Tüm dünyada beğenilerek tüketilen “Signature Creation™” olarak adlandırdığımız 20 çeşit bize özel karışımımız tüm mağazalarımızda sunulmaktadır.

30 farklı çeşit karışım ürünümüzü tüm mağazalarımızda sunduğumuz Waffle ile birlikte servis ederek misafirlerimize mükemmel waffle deneyimi yaşama olanağı da sunmaktayız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ürünlerimize ilave olarak mağazalarımızda markamıza özel harmanlanarak kavrulmuş kahve çekirdeklerinden üretilen kahve çeşitlerimiz, diğer sıcak ve soğuk içeceklerimiz ve bu içeceklerimiz ile birlikte sunduğumuz dilim pastalar ve kekler, makaron çeşitlerimiz ve muhteşem dondurmamız ile hazırlanan milkshakelerimiz de misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.